Iekšējo orgānu viscerālā terapija

Šī masāža:

Slimam- veselības atgūšanas ceļš;

Veselam- veselības uzturēšanas ceļš!

Tā ir unikāla senslāvu terapijas metode iekšējo orgānu ārstēšanai caur vēdera priekšsienu. Šī metode ļauj novērst venozos un limfas sastrēgumus, normalizēt to iekšējo orgānu stāvokli, kuriem ir funkcionāli traucējumi.

Līdz ar uzspiedošu, masāžas un cita rakstura manipulāciju veikšanu uz vēdera, kakla, galvas un citām ķermeņa daļām, notiek dziļi fizioloģiski procesi, kuri atjauno ne vien iekšējo orgānu, bet arī visa organisma funkcionēšanu. Tas savukārt labvēlīgi ietekmē cilvēka darbaspējas, pašsajūtu, emocijas un dzīves ilgumu. “Valstī ar nosaukumu “vēders” žultspūslim ir atvēlēta prezidenta loma”. Tā apgalvo Starptautiskās tradicionālās medicīnas universitātes profesors un doktors, Krievijas Hipokratu   (manuālo terapeitu) asociācijas dibinātājs, Maskavas mācību un atveseļošanās centra vadītājs Aleksandrs Ogulovs.

Ķermeņa orgāni ir saistīti savā starpā. Viena orgāna nepareiza funkcionēšana izraisa citu orgānu saslimšanu. Pastāv noteiktas likumsakarības.

Vēders – tā ir dzīve, kodols ap kuru viss griežas. Mūsu locītavu un smadzeņu stāvoklis pamatā atkarīgs no kuņģa. Ausis ir saistītas ar nieru stāvokli, acis – ar akām. No aknām ir atkarīgs žokļu locītavu stāvoklis. Lai novērstu saistīto orgānu kaites vajag izveseļot to cēloni- vēdera iekšējos orgānus!

Masāža ieteicama šādos gadījumos:

*veselības uzlabošanai un profilaktiskiem pasākumiem veseliem cilvēkiem
*sportistiem sporta rezultātu uzlabošanai
*sirds un asinsvadu slimību gadījumos, rehabilitācijai pēc miokarda infarkta
*elpošanas sistēmas slimību gadījumā (bronhīts, bronhiālā astma)
*gremošanas sistēmas slimību gadījumos (kuņģa, zarnu trakta, aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera slimībās, orgānu noslīdēšanā, zarnu trakta attīrīšanai)
*vielu maiņas traucējumos, cukura diabēta profilaksei un ārstēšanai
*urinācijas sistēmas slimību (urīnvadu akmeņi, nieru nolaišanās, urīnpūšļa problēmās, urīna nesaturēšanas gadījumā)
*dzimumorgānu sistēmas slimības (vīriešiem-prostatīts, impotence, sievietēm- menstruālā cikla traucējumi, policistoze, iekaisuma slimības, dzemdes stāvokļa anomālijas)
*ausu, kakla, deguna slimības
*rehabilitācija pēc traumām un kustību aparāta slimībām (artroze, stājas traucējumos, osterohondroze)
*nervu slimības (migrēna, smadzeņu sistēmas traucējumi, rehabilitācija pēc insulta, asinsvadu izcelsmes parkinsonisma sindroms)
*sievietēm pēc dzemdībām – skat. šeit

Ir nepieciešams masāžu kurss, vislabāk 10 reizes.
Viena reize ilgst 60 min.

Maksa:
18 Eur/ pirmā reize
15 Eur/ katra nākamā

Pieteikties:
t. +371 22045577 (Edgars)