Ja tu gaidi bērniņu un esi domājusi par kāda cilvēka klātbūtni dzemdībās, taču nezinu, kurš tas varētu būt, tad raksti man. Esmu profesionāla, īpaši apmācīta atbalsta persona – dūla – sievietei gaidību, radību un pēcdzemdību laikā. Maigā un iejūtīgā formā sniedzu emocionālu, informatīvu un praktisku atbalstu.

Tu esi sieviete un tu esi tā vērta, lai par tevi kāds parūpētos!

Ja tev nav skaidrs, ko tev var dot dūlas klātbūtne dzemdībās, tad satiekamies – PIRMĀ iepazīšanās tikšanās ir BEZ MAKSAS man tuvā apkārtnē vai, ja mājvizītē (šadā gadījumā sedzot manus ceļa izdevumus)!

>>>|||<<<

Dūla – tā ir papildus rokas un kājas sievietei. Ierodotie palātā vai dzemdību zālē, dūla palīdz sievietei iekārtoties, ieņemt maksimāli ērtu pozu. Dūla masē, elpo, bet citkārt arī vokalizē (sten/vaid) kopā ar sievieti. Dūla atnes, aiznes, padod, palīdz piecelties/ apsēsties/ apgulties. Dūla nomierina, uzmundrina, izskaidro, kas pašreiz notiek, palīdz dzirdēt savu ķermeni. Un dara to tikai, ja sieviete to vēlas. Dūla skaidro sievietei saprotamiem un vienkāršiem vārdiem mediķu sarežģītos teikumus, kuros ir medicīniskā terminoloģija. Un nepieciešamības gadījumā, otrādi, “iztulko” ārstam, ko teica sieviete, kas stenēdama atrodas kaķenes pozā.

пеленание-483x320

Dzemdībās līdzi grūtniecei dodos par samaksu izmaksas, sākot no 200 Eur* + PVN + ceļa izdevumi

Šajā summā ietilpst: viena pirmsdzemdību vizīte un mana klātbūtne dzemdībās no brīža, kad tev tas nepieciešams un vēl 3 stundas pēc mazuļa piedzimšanas.
*izmaksas atkarīgas no izvēlēto pakalpojumu daudzuma, vai tās ir tikai dzemdības, vai tās ir dzemdības un pēcdzemdību vizīte, u.tml.

Tomēr, lai tas, ka šis ir maksas pakalpojums, neattur tevi no saziņas ar mani, jo visu var sarunāt! Esmu pretimnākoša. Kā arī atbalstu sievieti dzemdībās, vienojoties par individuālu samaksu vai ziedojumiem.

Mani var uzrunāt:

Tava atbalsta persona Veronika Tabūne. Vienmēr līdzās!

veronika.tabune[at].gmail.com vai mob. +371 28316231