Pēcdzemdību pirts rituāls

Grūtniecība un dzemdības ir fizioloģisks un garīgs process. Vienlaicīgi tās ir spēcīgas pārmaiņas ķermenī un Dvēselē emocionālā, enerģētiskā un hormonālā līmenī. Tik spēcīgas, ka viss var sagriezties otrādi, var apjukt un pazaudēt sevi, savu centru.

Pat, ja Dzemdības bijušas patīkamas un pozitīvas (kas ir brīnišķīgi!), ne vienmēr izdodas  līdz galam to aptvert, un ne vienmēr ir laiks un izdevība apjaust šīs pieredzes Veltes.

Pirts – tā ir vieta, kur visi attīrošie, atjaunojošie, spēcinošie procesi norit spēcīgāk nekā ārpus tās. Pirts ir dziedinātava ķermenim, Dvēseli un Apziņai.

Pirts palīdz ķermeni sakārtot un atveseļot – atkal vesels, vienkopus, iecentrēts.

Nav svarīgi, cik sen bijušas dzemdības – dažas nedēļas, vairākus mēnešus vai daudzus gadus atpakaļ – rituāls dod iespēju sievietei, māmiņai, pabūt ar sevi, ieklausīties sevī.

Šis rituāls ļauj māmiņai (sievietei) apkopot grūtniecības laika un dzemdību rezultātus, pieņemt izmaiņas, pieņemt savu pieredzi, pašai sevi, pieņemt jauno lomu, kļūt par māti. Aizvērt vienas durvis, lai ienākt nākošajās

Pirtī nav lomu, nav masku, nav dienesta pakāpju un sociālo statusu. Pirtī visi ir vienlīdzīgi un brīvi savā priekšā. Šie ir priekšnoteikumi, kas veicina izdziedināšanos. Un tas, cik ilgi saglabāsies rezultāts, ir atkarīgs no sievietes pašas.  Ja viņa turpina rūpēties par savu ķermeni un emocionālo stāvokli,  tad visas šajā rituālā iegūtās Veltes paliek pie sievietes.

3-111031_6_6


>>>|||<<<

Rituāls piemērota ikvienai dzemdējušai sievietei. Ja dzemdības bijušas nesen, tad to ieteicams veikt, vadoties pēc savas pašsajūtas.

*Ja sieviete:

-vēlas par sevi parūpēties;

-vēlas iegūt siltuma un atslābināšanās sajūtu;

-vēlas iegūt spēku mātes lomai;

-Nespēj aizmirst savu dzemdību pieredzi, ja ir saistībā ar to jūtas, kas neatlaižas;

-Jūt nogurumu, sliktu noskaņojumu, apātiju, depresiju;

-Izjūt mātišķuma trūkumu;

-Zaudējusi mātišķuma prieku un jēgu;

-Apaugusi ar bailēm un trauksmi, kas traucē dzīvot;

-Jūtas izplūdusi, izjukusi pa gabaliņiem un vēlas savākties;

*Šo rituālu var izvēlēties sieviete, kas vēlas sevi palutināt un atslābināties, piepildīt sevi ar Spēku.

pelenanie Irini-2-2

>>>|||<<<

Rituāla norise:

Rituāla ilgums 4-5 stundas, vēlams pēc tam miers, viegla snauda vismaz 1-2 stundas

*Iepazīšanās. Pašsajūtas un veselības stāvokļa noskaidrošana, darbību izrunāšana
*Sildošā dzēriena sagatavošana (no zālītēm, garšvielām, ogām), skrubja pagatavošana
*Vēdera harmonizējošā masāža
*Sildīšanās un svīšana pērtuvē,
*Skrubis (sāls un zālīšu), kas veicina ādas atjaunošanos, atbrīvošanos no atmirušām šūnām, piešķir viegluma sajūtu.*Slotiņu masāža ķermenim ar mālu-ziepju -zālīšu masu
*Pēriens ķermeņa tvirtumam
*Sēdēšana vanniņā ar zālīšu novārījumu, kas attīra un dziedina dzemdību ceļus
*Ietīšanās dvieļos un segās, lai turpinātos svīšana. Lai saglabātu siltumu tiek dzerts sildošais dzēriens
*Visa ķermeņa pārtīšana ar lakatu 8 ķermeņa zonās. Dod ķermenim stimulu atjaunoties, nostiprina procedūras laikā iegūtās izmaiņas. Palīdz „savākt” ķermeni. Tas ir arī enerģētisks process – ķermenis tiek sacentrēts gan fiziskajā, gan smalkajā plānā. Tiek atjaunota Dzīvības spēka plūsma.
*Atpūta.

>>>|||<<<

Kas veic?

Veronika Tabūne – praktizējoša dūla apmācībā

Esmu apguvusi un ikdienā izmantoju senču zināšanas par dziednieciskajām zālītēm, to pielietojumu, pārzinu pirtī iešanu, ķermeņa masāžu un iekšējo orgānu masāžu.


Izmaksas:

110,- eiro

“Salas” pirtiņā

Maksā ietilpst: 4-5 stundas mans darbs, dziedinoša saruna, ķermeņa skrubis, pēriens, slotiņu masāža, ķermeņa masāža, satīšanas procedūra ar lakatu, zālītes tējai, māls,  garšvielas, medus, pirts sagatavošana, slotiņas, masāžas eļļas

pelenanie Irini-3-2


Plašāka informācija, jautājumi, ierosinājumi:

veronika.tabune@gmail.com mob. +371 28316231

>>>|||<<<