Procedūras

Dziedinošā gaismošana ar Bioptron

BIOPTRON gaismas terapijas sistēma ir visā pasaulē patentēta gaismas terapijas medicīniskā ierīce, kas emitē saules elektromagnētiskajam spektram līdzīgu gaismu bez UV starojuma.

09171832_5056ee4251cfd

Kas ir BIOPTRON PRO1 ?

Tā ir ierīce, kas izstaro saules gaismai līdzīgu gaismu. Ar šīs gaismas kūli noteiktā kārtībā tiek izgaismots ķermenis, lai novērstu dažāda veida kaites. BIOPTRON gaismas terapijas sistēma ir visā pasaulē patentēta gaismas terapijas medicīniskā ierīce, kas emitē saules elektromagnētiskajam spektram līdzīgu gaismu bez UV starojuma. BIOPTRON gaisma ir polarizēta, tās elektromagnētiskie viļņi oscilē tikai paralēlās plaknēs, ļaujot tai iekļūt dziļi ādā. Tā nesatur ultravioletos starus un nerada būtisku siltumu: BIOPTRON Pro1 ir droša ierīce bez negatīvām blakusparādībām.

zepet1

BIOPTRON gaismas terapija var iedarboties uz cilvēka ķermeni dabiskā veidā, atbalstot ķermeņa reģeneratīvās un līdzsvarojošās spējas un tādējādi palīdzot ķermenim realizēt tā dziedniecisko spēku potenciālu.

Tiklīdz gaismas enerģija nokļūst audos, tā sekmē biostimulācijas procesu (tas nozīmē, ka tā pozitīvi stimulē dažādus bioloģiskus procesus, tādējādi uzlabojot ķermeņa funkcijas). BIOPTRON tehnoloģija tiek plaši pielietota un pieņemta medicīnā kā draudzīga, efektīva un nefarmaceitiska ārstnieciska ierīce. Klīniskajos pētījumos visā pasaulē vairāk nekā 15 gadu laikā ir pierādīts, ka tā veicina konservatīvu akūtu un hronisku ievainojumu un pēcoperācijas brūču sadziedēšanu

images (3)

Papildus gaismas dziedinošās efektivitātes palielināšanai tiek izmantoti varavīksnes krāsu gaismas filtri.

GAISMA UN KRĀSAS BŪTISKI IETEKMĒ CILVĒKA ĶERMENI UN DVĒSELI

Krāsu terapijas pamatā ir krāsu izmantošana cilvēka ķermeņa enerģijas palielināšanai un atjaunošanai. Krāsu terapija iedarbojas nemanāmi. Apzinoties krāsu pozitīvo ietekmi uz organismu, BIOPTRON Pro 1 krāsu terapija tika izstrādāta kā ideāls papildlīdzeklis jūsu labsajūtas un veselības nodrošināšanai. BIOPTRON Pro 1 augstākās kvalitātes krāsu filtri piedāvā nevainojamu krāsu intensitāti. Tikai vēlamajai gaismas spektra daļai tiek sniegta caurlaidība, savukārt, atlikusī gaisma tiek atspoguļota. Krāsu un gaismas terapijas mērķis ir ārstēt cēloni, nevis simptomus, tā rada līdzsvaru organismā, stimulējot fizisko un emocionālo stāvokli.

Vienas gaismošanas ilgums: 90 min

Izmaksas: 10 Eur

Vairāk informācijas: +371 22045577

Veronika Tabūne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *