Atgūstam veselību bez medikamentiem, mainot ēšanas paradumus


veltess-5


Noskaties video par veselīga uztura konsultāciju!


Kā to izdarīt?

1. Izprotam to, kas mūs piesārņo un liek ķermenim slimot. Pieņemam, ka slimība ir ķermeņa mēģinājums vai centiens atbrīvoties no piesārņojuma.

Tātad, kas mūs piesārņo?

Mūs piesārņo viss, kas ķermenī:

*uzkrājas un ierobežo ķermeņa pašattīrīšanās procesus – tās ir šlakvielas;

 

*uzkrājas un ķermeni piesārņo, bet, pats būtiskākais, sagrauj šūnas, ar kurām nonāk saskarsmē – tie ir toksīni.

2. Kas ir šlakvielas un toksīni?

Šlakvielas – piesārņojumi, kas atrodas ķermenī, ierobežo tā pašattīrīšanās procesus, bet neiejaucas ķermeņa šūnu darbībā. Tās ir: gļotas, uztūkumi un piepampumi, akmeņi, tai skaitā locītavās uzkrājušies sāļi.

Toksīni – piesārņojumi, kas sagrauj šūnas ar kurām saskaras. Tie ir: toksiski savienojumi, kas rodas lietojot uzturā termiski apstrādātus augu un dzīvnieku valsts produktus, konservanti, kas nav nekas cits kā antibiotikas, kas iznīcina mikrofloru, garšas uzlabotāji, krāsvielas, pastiprinātāji, iebiezinātāji… un visas pārējās ķīmiski radītas vielas, ko izmanto pārtikas rūpniecībā.

Šlakvielas un toksīni sastāda apmēram 70-80% no ķermenī esošā piesārņojuma.

3. Kas vēl papildus piesārņo ķermeni?

Cilvēks vēl piesārņojas arī: ar ūdeni, ko dzer, ar gaisu, ko elpo, no starojumiem, no miega trūkuma, no slikta emocionālā fona.

4. Veicam visu, kas mūsu spēkos, lai nepieļautu ķermeņa piesārņošanos un palīdzam ķermenim atbrīvoties no dzīves laikā uzkrātā piesārņojuma. Tas ir nodrošinām ātrāku ķermeņa attīrīšanos nekā ir piesārņošanās.

No tā izriet, ka mēs izvairāmies no visiem papildus piesārņojuma avotiem. Bet vislielāko uzmanību veltām veselīgam uzturam un ķermeņa attīrīšanai no uzkrātajiem sārņiem.

5. Kas tad ir veselīgs uzturs?

Veselīgs uzturs – viss, kas vajadzīgs ķermeņa labam enerģētiskajam stāvoklim (tauki, olbaltumvielas, vitamīni), un tikai tas, kas nepiesārņo ķermeni.

Kā varam secināt no visa iepriekš teiktā, veselīga uztura pamatā ir dabīga pārtika. Cilvēka dabīga pārtika ir augļi (āboli, bumbieri, ogas, arī tomāti, gurķi, paprika, ķirbji, kabači, avokado…), kas tīru, veselu ķermeni nodrošina ar visu normālai veselīgai dzīvei nepieciešamo. Tai skaitā arī ar visiem vitamīniem, arī ar tiem, par kuriem medicīna saka, ka tos var nodrošināt tikai dzīvnieku valsts izcelsmes pārtika. Tīrā, veselā ķermenī mikroflora (lakto un bifido baktērijas) no augļiem sintezē visus nepieciešamos vitamīnus un barības vielas.

mellenes-7632f

6. Kā radīt tīru, veselu ķermeni?

Veikt visu, kas vajadzīgs, lai aktīvi darbotos un attīrītos izvadorgāni un orgānu sistēmas: zarnu trakts, aknas, aizkuņģa dziedzeris, nieres, āda, elpošanas sistēma, dzimumorgāni.

7. Kā rīkoties tieši tev?

Vajag noteikt ķermeņa piesārņotības līmeni un īpatnības, kas katram cilvēkam ir vairāk vai mazāk atšķirīgas. Izejot no piesārņotības līmeņa noteikt individuālu ēšanas paradumu maiņas plānu un papildus organisma attīrīšanas paņēmienus, kas nodrošina pakāpenisku ķermeņa attīrīšanos, kā arī nodrošina pietiekamu ķermeņa barošanu ar taukvielām, olbaltumvielām un vitamīniem, lai cilvēks šajā attīrīšanās laikā varētu justies vesels, spēcīgs, priecīgs.

Varat pieteikties uz konsultācijām, rakstot man Edgaram uz e-pastu etgars15@inbox.lv, vai piezvanot 22045577.

Labprāt dalīšos ar pieredzi šai jomā. Pats jau 3 gadus esmu svaigēdājs, lietoju uzturā veselīgu, dabisku, termiski neapstrādātu pārtiku, piedāvāju pirtnieka, masiera, dziednieka pakalpojumus.

Maksa par konsultāciju: 10,- eiro /1 stunda.